NOWA OFERTA: 13.05.2026
2-pokojowe mieszkanie Bielany, Wrzeciono - blisko metra i terenów zielonych.
Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m2, położone w zielonej i spokojnej części Wrzeciono, przy ul. Wrzeciono.
Mieszkanie jest dwustronne, dobrze doświetlone i posiada praktyczny układ pomieszczeń. Lokal wymaga odświeżenia lub remontu, co daje szerokie możliwości aranżacyjne i dopasowania wnętrza do własnych potrzeb.
Mieszkanie posiada założoną Księgę Wieczystą (brak obciążeń).
Dodatkowe atuty
duża piwnica
czysta i zadbana klatka schodowa
możliwość zakupu miejsca parkingowego w sąsiednim budynku - oddzielna KW.
Lokalizacja
Nieruchomość znajduje się w wyjątkowo atrakcyjnej okolicy:
zaledwie 100 m od terenów zielonych - Las Bielański oraz Las Lindego
10 minut spacerem do stacji Metro Wawrzyszew
W pobliżu pełna infrastruktura: sklepy, apteki, Bazar Wolumen, komunikacja miejska, szkoły i przedszkola
Dodatkowym atutem jest bliskość AWF, UKSW oraz Szpitala Bielańskiego
Idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem - świetna komunikacja i zielona okolica gwarantują duże zainteresowanie najemców.
Klucze w biurze. Zapraszam do oglądania.
2 Pokoje : Bielany, Wrzeciono : blisko zieleni
lokalizacja: Warszawa, Wrzeciono
595 000,00 PLN
15 866,67 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Warszawa Bielany, Wrzeciono
- Powierzchnia:37,50 m2
- Liczba pokoi: 2
- Rok budowy: 1965
- Piętro: 1 z 3
- Numer oferty: 34964551823
- Cena: 595 000,00 PLN
- Cena za m2: 15 866,67 PLN
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
Piotr Jaskulski Jaskulski - Nieruchomości