67,80 mkw/2 pokoje/2 piętro/GOCŁAW

lokalizacja: Warszawa, Jugosłowiańska

934 000 PLN

13 776 PLN / m2

Opis nieruchomości


Nowa oferta nieruchomości na sprzedaż idealne dla rodziny / inwestycja na wynajem 

Opis

Nieruchomość zlokalizowana jest na Gocławiu przy ulicy Jugosłowiańskiej w budynku 4-piętrowym z 1992 roku bez windy. Mieszkanie o łącznej powierzchni 67,80 mkw liczące 2 pokoje, oraz oddzielną dużą kuchnię z oknem. Pierwotny plan nieruchomości składał się z trzech oddzielnych pokoi i oddzielnej kuchni z oknem. Atutem nieruchomości jest sporo miejsca na przechowywanie. Korytarz, w którym znajdziemy małą wbudowaną garderobę. Przynależną powierzchnią jest duży balkon od strony zachodniej oraz zadbana piwnica. 
Łazienka z wanną oraz oddzielne WC. 

Lokalizacja 
W pobliżu też wiele lokali usługowych, restauracji, kawiarni, Biedronka, CH Promenada. Dojazd do centrum miasta (ok 15 min) jak i w kierunku innych dzielnic oraz wyjazdu z miasta (Wał Miedzeszyński i Trasa Siekierkowska). Kilka minut do głównego przystanku autobusowego "Meissnera".
Świetne połączenie z wyższymi uczelniami (SGGW, AON, POLITECHNIKA i Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Medyczny czy SGH) 

Stan prawny 
spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu z Księgą wieczystą - grunt uregulowany, możliwość przekształcenia w odrębną własność

Zadzwoń już dziś i umów się na prezentację nieruchomości 

Kontakt do opiekuna:

Piotr Jaskulski Jaskulski - Nieruchomości

Piotr Jaskulski
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.